WYNAJEM LIMUZYN
VIP-Service Limuzyny
Wynajem limuzyn w Poznaniu i okolicach.

Wynajem Limuzyn Mariusz Kunc jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży – już od 2005 roku świadczymy usługi o wysokim standardzie w segmencie transportu osób, usługi Concierge i turystyki w Polsce.

Limuzyny to nasza pasja. Nasza oferta to nie tylko luksusowe limuzyny, ale także mini vany, busy i autokary obsługiwane przez profesjonalnych kierowców, którzy są gotowi świadczyć usługi dla Państwa na terenie całego Poznania i okolic. Charakteryzuje ich nienaganna prezencja, dyskrecja, punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ekskluzywne i luksusowe limuzyny, vany, busy i autokary gotowe świadczyć swoje usługi.

Wielkie emocje i niezapomniane wspomnienia towarzyszą każdej Młodej Parze w dniu Ich ślubu. Dlatego każdy element uroczystości powinien być wyjątkowy. Dopełnieniem wszystkich przygotowań jest wynajem limuzyny. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem auta do ślubu, ale także z dekoracją samochodu na ślub, fotografem, czy asystentem ślubnym. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas serwis pozwoli Państwu podjąć odpowiednią decyzję.

Mamy wiele rodzajów pojazdów jakie możecie Państwo wynająć na ten wyjątkowy dzień: zabytkowe auto do ślubu, limuzyna do ślubu. Wybór pozostawiamy naszym Klientom a resztą zajmiemy się my.

Nasi doświadczeni Concierge gotowi są nieść pomoc Klientom, którzy mając niewiele czasu szanują każdą swoją wolną chwilę. Jeśli potrzebują Państwo kogoś kto wyręczy w planowaniu codziennych spraw, a zarazem umożliwi przeżycie wyjątkowych niezapomnianych chwil, realizację pasji, spełnienie marzeń, czy też dostęp do rzeczy ekskluzywnych i na co dzień trudniej osiągalnych – to właśnie my zajmiemy się tym wszystkim.

Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim o co nas Państwo poprosicie. Dzięki możliwości przekazania nam swoich codziennych obowiązków, zyskują Państwo wolny czas. Naszym celem jest niesienie pomocy w życiu codziennym, jak i w sytuacjach wyjątkowych, a przede wszystkim w realizacji nietypowych potrzeb i życzeń pozornie niemożliwych.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenia, znajomość potrzeb najbardziej wymagających klientów, jak również gotowość spełnienia wszelkich sugestii, oraz w pełni profesjonalny i komfortowy serwis, pozwalają nam indywidualnie dostosować nasze usługi do potrzeb każdego Klienta. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że zamówiona usługa wynajmu – limuzyna z kierowcą, usługa ślubna, usługa Concierge lub wycieczka, zostanie zrealizowana na najwyższym możliwym poziomie.

Zaufali nam zarówno Klienci indywidualni, jak i najbardziej znane koncerny krajowe i zagraniczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dlaczego my?

Oto kilka szczegółów, które są ważne przy wyborze firmy przewozowej na Waszą uroczystość:

Referencje
“Na polskim rynku ślubnym działamy wielu lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność obsłużyć wiele imprez okolicznościowych, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Pasażerów, zawsze przy tym spotykając się z pozytywnym odbiorem. O jakości naszych usług świadczą pozytywne opinie, jakie otrzymujemy od świeżo upieczonych Nowożeńców, za które serdecznie dziękujemy – Wasze komentarze wiele dla nas znaczą i motywują do dalszej pracy, wzbudzając uśmiech na twarzach.”
Beata Kosakowska

Ceny netto, obowiązują na terenie Poznania, dojazd w inne miejsce 5zł/km liczony tylko w jedną stronę i dojedziemy wszędzie 😉
Samochody wypożyczamy tylko z szoferem, podana liczba miejsc oznacza ilu klientów możemy zabrać, nie wlicza się do niej szofera. Bierzemy udział w najbardziej nietypowych, niezwykłych i szalonych przedsięwzięciach. Nie bój się zapytać. Zadzwoń: 889-480-777 lub Wynajmij Limuzynę