LINCOLN TOWN CAR III

Zadzwoń: 889-480-777

Nowy model, 8 lub 10/11 osobowy, skórzana jasna lub ciemna tapicerka, przyciemniane elektryczne szyby, klimatyzacja 2 strefowa, TV, podświetlany barek i kompletów szkła do napoi, 2 chłodziarki, lasery, światłowody, neony i LED’y. Kolorowe oświetlenie wewnątrz i zewnątrz pojazdu.

 

Doskonały na:
• studniówki
• walentynki
• uroczystości pogrzebowe
• przewóz osób / gości
• wycieczki klasowe
• śluby i wesela
• wieczory panieńskie i kawalerskie
• urodziny i rocznice
• randki i oświadczyny
• Halloween
• Andrzejki
• transport z lotniska, hotelu
• spotkania biznesowe
• wyjazdy firmowe
• imprezy towarzyskie
• oraz indywidualne wyjazdy
lub gdy chcesz poczuć się wyjątkowo.

 

Dowolna ilość pojazdów do dyspozycji. 

 

Teledysk z udziałem Limuzyny:

>>Aktualne Ceny<<

Zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesna Limuzyna – Lincoln TownCar i profesjonalny elegancki szofer. Najdłuższy Lincoln w tej wersji 9 metrów długości, pomieści 8/10 mężczyzn lub max 11 Pań 😉 [powyżej 10 osób dopłata 50zł/os] dla komfortu jazdy zalecana ilość uczestników to 8 osób

Luksus okraszony najnowszymi standardami. Tak w największym skrócie można opisać jeden z pojazdów naszej firmy – Lincolna Town Car, który dzielnie służy klientom wynajmującym limuzyny. Najnowszy model na rynku limuzyn, oferujący miejsca dla 8 lub 10 pasażerów, TV, bar i komplet szkła, w które można wlać dowolny alkohol.

Auto prestiżowe, wykorzystywane podczas imprez okolicznościowych, wesel lub randek. Cechuje się skórzaną tapicerką, posiada klimatyzację i aż 2 chłodziarki do napojów. Wszyscy miłośnicy motoryzacji wiedzą, że Lincoln Town Car to znana i obiektywnym zdaniem najlepsza produkcja amerykańskiego koncernu. Auto powstało na bazie Forda Crown Victoria, jednego z najczęściej spotykanych aut w USA (Fordy były i nadal są wykorzystywane przez amerykańską policję i taksówkarzy). Lincoln wykorzystał niezawodność tych aut i dodał im luksusowego charakteru.

Podczas produkcji Lincolnów wykorzystano do granic możliwości przestrzeń dla pasażerów. Przestronny, wygodny, oferujący mnóstwo dodatków typu barek, telewizor lub wygodne skórzane kanapy.

Lincoln i pryzmat parametrów technicznych

Specyfikacja techniczna oferowanej Limuzyny również jeży włos na niejednej głowie. Lincoln został zaopatrzony w silnik V8 o pojemności 4,6 litra. Jednostka napędowa generuje moc 239 koni mechanicznych, obsługiwana jest przez 4-stopniową skrzynię automatyczną. Lincoln został wyposażony w bardzo miękkie, świetnie sprawdzające się w USA zawieszenie. Niestety, nie sprawdziło się ono na europejskich drogach, dlatego koncern ograniczył sprzedaż tych aut tylko do USA i Kanady. To podnosi prestiż Lincolnów na drogach Europy – niewiele z nich znajduje się na Starym Kontynencie. W naszej flocie znajdą Państwo wiele Lincolnów Town Car. Wesele, impreza okolicznościowa lub randka okraszona transportem limuzyną, której seryjnie nie produkowano w Europie? To zaszczyt i gwarancja unikalności.

Ciekawostką jest fakt, że Lincoln Town Car to jeden z najdłuższych sedanów produkowanych na świecie. Koncern Lincoln produkuje swoje limuzyny o długości 5,64 metra (15 centymetrów więcej, niż standardowy Ford Crown Victoria). Town Car to także baza dla wielu innych limuzyn. Jest to obecnie najsolidniejsza konstrukcja motoryzacyjna, która świetnie sprawdzi się jako podstawa do budowy customowych limuzyn. W garażach customowych specjalistów produkowane są Limuzyny na bazie Town Car, które mogą pomieścić nawet 15 pasażerów (chociaż zwykle liczba ograniczana jest do 10, gdyż limuzyna z prawdziwego zdarzenia powinna być nie tylko przestronna, ale także dobrze wyposażona).

My ograniczyliśmy się do seryjnych konstrukcji Lincoln Town Car – sprawdzone, wygodne i niezawodne auta, które mogą stać się największą atrakcją niejednej imprezy. Jeżeli więc chcą Państwo na własnej skórze przekonać się o monumentalizmie i solidności limuzyny Lincoln Town Car – zapraszamy do skorzystania z oferty i wynajęcia auta na dowolną okoliczność. Zapewniamy, że dbamy o auta, które zawsze są czyste i przygotowane do transportu pasażerów, dbając także o odpowiednią aparycję i podniosłość chwili.

Ceny netto, obowiązują na terenie Poznania, dojazd w inne miejsce 5zł/km liczony tylko w jedną stronę i dojedziemy wszędzie 😉
Samochody wypożyczamy tylko z szoferem, podana liczba miejsc oznacza ilu klientów możemy zabrać, nie wlicza się do niej szofera. Bierzemy udział w najbardziej nietypowych, niezwykłych i szalonych przedsięwzięciach. Nie bój się zapytać. Zadzwoń: 889-480-777 lub Wynajmij Limuzynę