CADILLAC BROUGHAM

Zadzwoń: 889-480-777

Zabytkowy KLASYK – JEDYNY TAKI w Europie! 6 osobowy, skórzana jasna tapicerka, przyciemniane elektryczne szyby, klimatyzacja 2 strefowa, TV, podświetlany barek i komplet szkła do napoi, chłodziarka, lasery, światłowody, neony i LED’y. Kolorowe oświetlenie wewnątrz i zewnątrz pojazdu. Dowolna ilość limuzyn do dyspozycji.

 

Piękna Amerykańska ponadczasowa Limuzyna polecana na ekskluzywne przejazdy w wielkim stylu, a w szczególności Śluby / Wesela, a nawet Pogrzeb!

Zabytkowa Limuzyna Cadillac Brougham
i profesjonalny szofer.
Długość – 7,5 metra, pomieści 6 lub nawet 8 osób
Ekskluzywne wyposażenie.

 

Doskonały na:
• studniówki
• walentynki
• uroczystości pogrzebowe
• przewóz osób / gości
• wycieczki klasowe
• śluby i wesela
• wieczory panieńskie i kawalerskie
• urodziny i rocznice
• randki i oświadczyny
• Halloween
• Andrzejki
• transport z lotniska, hotelu
• spotkania biznesowe
• wyjazdy firmowe
• imprezy towarzyskie
• oraz indywidualne wyjazdy
lub gdy chcesz poczuć się wyjątkowo.

 

Teledysk z udziałem Limuzyny:

>>Aktualne Ceny<<

Zapraszamy do kontaktu.

CADILLAC BROUGHAM D’ELEGANCE 5.7L Z LAT 70/80-TYCH

PIĘKNY, POTĘŻNY I PONADCZASOWY SAMOCHÓD OBOK KTÓREGO NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE! 7,5 METRA DŁUGOŚCI I PONAD 2 METRY SZEROKOŚCI, POTEŻNA WIDLASTA V8 POD MASKĄ

Dzień ślubu musi być wyjątkowy pod każdym względem. Idealnym dopełnieniem uroczystości jest luksusowa limuzyna, którą Państwo Młodzi wyruszą w nową drogę życia. Zadbamy o każdy szczegół – tak, aby mogli Państwo cieszyć się każdą chwilą w tym najważniejszym dniu w życiu. W cenie oferujemy szampan, obsługa profesjonalnego szofera. Limuzyna idealnie pasuje na ślub – jest cala biała – także dach i skórzane białe kanapy w środku!

Luksusowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę Cadillac. Dostępny jako 4-drzwiowa Limuzyna. Do napędu samochodu używano silników V8 o pojemnościach 5,0 oraz 5,7 litra. Moc przenoszona była na oś tylną poprzez 4-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Historia powstania marki Cadillac sięga roku 1890, kiedy to Henry Leland założył w Detroit mały warsztat w którym wytwarzano silniki parowe oraz benzynowe początkowo dla łodzi, a następnie koła zębate dla fabryki samochodów Oldsmobile. W 1899 roku Henry Ford założył w Detroit pierwszą fabrykę Detroit Automobile Company, którą po kilku miesiącach przekazał Lelandowi. W sierpniu 1902 roku w warsztacie Lelanda zjawili się William Murphy i Lemuel Bowen, dwaj inwestorzy w firmie Forda, którzy nie byli zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Fordem oraz chcieli wycofać się z interesu. Leland zainteresował swoich gości silnikiem, który bezskutecznie próbował sprzedać marce Oldsmobile oraz propozycją stworzenia własnej marki, którą nazwał Cadillac od nazwiska kawalera francuskiego – Antoine de Lamothe-Cadillac, założyciela około 1701 roku miejscowości Ville d’Etroit na zachodnim brzegu jeziora Erie, która z czasem rozrosła się do rozmiarów pokaźnego miasta, a w XX wieku stała się centrum amerykańskiego przemysłu samochodowego i rozpoczął montaż samochodów z podzespołów kupowanych u innych wytwórców. Tak w 1903 roku zbudował pierwszy pojazd marki – model Cadillac A wyposażony w jednocylindrowy silnik benzynowy o mocy 10 KM.

W 1909 roku po raz pierwszy zastosował silnik czterocylindrowy. W 1909 roku marka została przejęta przez rodzimy koncern motoryzacyjny General Motors zachowując swoją pierwotną nazwę. W 1912 roku rozpoczęto produkcję pierwszego pojazdu wyposażonego w elektryczne oświetlenie oraz elektryczny rozrusznik, a rok później opracowano pierwszy ośmiocylindrowy silnik benzynowy w układzie V o mocy 71 KM. W 1930 roku wprowadzono silnik V16 w modelu Sixty Special. Na kilka lat podczas II wojny światowej marka znikła z rynku. Krótko po zakończeniu wojny ponownie powróciła.

Pojazd ten ma styl nadwozia typu sedan / limuzyna z zamontowanym z przodu silnikiem. Jest zasilany przez wolnossący silnik o pojemności 5,7 litra. To urządzenie posiada górny zawór zaworu, układ 8-cylindrowy i 2 zawory na cylinder. Moc wyjściowa wynosi 185 KM (188 PS / 138 kW) przy 3800 obr / min, a maksymalny moment 407 N · m (300 funtów / 41,5 kg m) przy 2400 obr./min. Masa przy krawężniku wynosi 1940 kg.

ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ PIĘKNA I OGROMU SAMOCHODU

Ceny netto, obowiązują na terenie Poznania, dojazd w inne miejsce 5zł/km liczony tylko w jedną stronę i dojedziemy wszędzie 😉
Samochody wypożyczamy tylko z szoferem, podana liczba miejsc oznacza ilu klientów możemy zabrać, nie wlicza się do niej szofera. Bierzemy udział w najbardziej nietypowych, niezwykłych i szalonych przedsięwzięciach. Nie bój się zapytać. Zadzwoń: 889-480-777 lub Wynajmij Limuzynę